نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی شهریار

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی شهریار

آوریل 14, 2018 0 By lgkar

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی کار شهریار،تعمیر تلویزیون ال جی در منزل شهریار با 6 ماه ضمانت

 

شهریار به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای استان تهران نیاز مبرمی به تعمیرات تلویزیون های ال جی دارد و ال جیکار با سالها سابقه تعمیر و نمایندگی تعمیر تلویزیونهای ال جی در شهریار امروزه با راه اندازی سرویسهای تعمیر در محل تلویزیونهای ال جی در سراسر شهریار،اندیشه و حومه به ارایه خدمات به هموطنان عزیز می پردازد. کلیه سرویسهای تعمیر در محل ال جیکار فاقد هزینه ایاب و ذهاب بوده و با نازلترین قیمت های ممکنه ارایه می گردد و شامل 6 ماه ضمانت بی قید و شرط می باشد.

اگر تلویزیون ال جی شما دچار مشکل شده،فقط یک تلفن با ال جیکار فاصله دارید،کارشناسان الجیکار ابتدا به ارایه مشاوره تلفنی به شما می پردازند و در صورت نیاز در حداقل زمان در منزل شما حاضر شده و مشکل تلویزیونتان را حل می کنند.

تلویزیون ال جی شما از هر نوعی که باشد،LCD,LED,3D,OLED ال جیکار همواره مطمعن ترین و ارزانترین مکان برای تعمیر تلویزیون شماست.

شهریار :   65235233-021

تهران:       22607833-021, 

تلگرام و واتس اپ:  09106730406

عیوب متداول در مدل های مختلف تلویزیونهای ال جی :

تلویزیونهای ال جی مدل LN:

متداولترین خرابی مدل LN ال جی سوختن LED بک لایت این تلویزیونهاست که موجب قطع شدن تصویر تلویزیون می گردد،در این حالت تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد،اگر میزان سوختن ال ای دی ها زیاد باشد تلویزیون به اصطلاح پروتکت کرده ،چراغ ال ای دی پاور چشمک می زند ولی روشن نمی گردد.در بسیاری موارد نیز اگر تلویزیون را روشن کنید در یک لحظه اول آرم تلویزیون ظاهر می گردد سپس تصویر قطع می شود که نشان دهنده سوختن LED بک لایت تلویزیون است.

تلویزیونهای ال جی مدل LB:

این سری از تلویزیونهای ال جی با ال ای دی های 6 ولتی و لنزهای بزرگ خود،از دیگر مدلهای ال جی متمایز هسستند ولی این سبب نشده که سوختن ال ای دی بک لایت در این مدل رخ ندهد. موارد زیر از نشانه های سوختن LED بک لایت می باشد:

1-چراغ پاور تلویزیون 3 بار چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی گردد.

2-تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد.

3-پس از روشن کردن تلویزیون یک لحظه آرم ال جی ظاهر می گردد و تصویر قطع می گردد.

تلویزیونهای OLED  ال جی:

در این سری از تلویزیونهای ال جی با گذر زمان و استفاده از تلویزیون در برخی موارد درزی بین قاب تلویزیون و پنل ایجاد می گردد و یا گاهی درزی در سمت پشتی قاب ایجاد می گردد که دلیل اصلی آن انحنای قاب و گرمای ناشی از وشن شدن LED  های تلویزیون می باشد.

-تلویزیونهای ال جی مدل LW57000:

این سری از تلویزونهای ال جی مرتبا دچار سوختگی برد MAIN می گردند و به همین دلیل برد MAIN آنها معمولا در بازار کمیاب است باتعویض یا تعمیر برد MAIN مشکل حل می گردد.

تلویزیونهای ال جی مدل LH510V و LJ510V:

این تلویزیونها که قاچاقی وارد کشور شده اند و از محصولات تولیدی گلدیران محصوب نمی گردد متاسفانه به دلیل نبود برد POWER به شدت در مقابل نوسان برق ضعیف بوده و دچار سوختگی برد MAIN می گردد.

در صورت نیاز جهت مشاوره با شماره تلفن 65235233-021 تماس بگیرید.

سرویسهای تعمیر در محل ال جیکار در سراسر اندیشه،شهیار و حومه در دسترس بوده و فاقد هر نوع هزینه ایاب و ذهاب بوده و با 6 ماه گارانتی ارایه می گردد.

تعمیر با حداقل قیمت،حداکثر کیفیت و با قطعات اصلی تمایز ماست.

با ما تماس بگیرید: 

شهریار: 65235233-021

تهران:    22607833-021

کرج:       33515328-026

فردیس   36774603-026

تلگرام و واتس اپ:   09106730406

مطالب مرتبط:

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

راهنمای خرابی LED ال جی

تعمیر تلویزیون های بدون گارانتی